Інформатор Повна версія

Українці щодня знищують понад тисячу окупантів

· Життя

У червні 2026 року російська армія щодня втрачає понад тисячу військовослужбовців, що сталося вперше з березня 2025 року.

З 1 по 22 червня втрати російських військ жодного разу не опускалися нижче позначки в 1100 осіб. У більшості випадків українські захисники щоденно знищували від 1200 до 1500 окупантів, свідчать дані Генерального штабу ЗСУ.

Найбільших втрат російська армія зазнала 5 червня. Того дня орієнтовна кількість ліквідованих окупантів стала найвищою за місяць. У цей же день Україна повернула з російського полону 185 військових.

Найнижчий показник зафіксували 3 червня. Тоді втрати особового складу РФ оцінювалися у 1130 військових. У той день російські війська також завдали удару по Костянтинівці із застосуванням фосфорних боєприпасів.

Востаннє подібна динаміка спостерігалася у березні 2025 року. До цього російська армія втрачала щонайменше тисячу військових на добу в лютому того ж року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрати росіян в Україні перевалили за 1,39 млн

Загалом з початку червня орієнтовні втрати російських військ становлять 29 080 осіб. Станом на 22 червня загальні втрати армії РФ оцінюються у 1 393 140 військовослужбовців убитими та пораненими.

За минулу добу, за даними Генштабу, російські війська втратили близько 1190 солдатів. Також було знищено один танк, вісім бойових броньованих машин, 51 артилерійську систему, одну реактивну систему залпового вогню та два засоби протиповітряної оборони.

Окрім цього, Сили оборони України уразили 2015 безпілотників оперативно-тактичного рівня, 384 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн, дев'ять наземних робототехнічних комплексів і п'ять одиниць спеціальної техніки противника.

Джерело: Gazeta.ua